
Na haar voorstelling op het Kunstenfestivaldesarts 2023 komt Dana Michel opnieuw naar Brussel met haar performance MIKE.
MIKE is een drie uur durende voorstelling die ons doet nadenken over de werkcultuur. Choreografe, danseres en schrijfster Dana Michel speelt met beweging, ruimte en objecten om een indringend beeld te schetsen van een ontmenselijkte werkomgeving. De voorstelling heeft zowel een politieke als een esthetische dimensie en nodigt je uit om binnen te stappen in een droom van de samenleving.
Met zijn kritische blik op representatie - en zo ook op het beroep van danser(es) - is MIKE van Dana Michel een opvoering die perfect aansluit bij de tentoonstelling When We See Us.
Deze lange voorstelling nodigt je uit om door de ruimte te bewegen. Er zal een beperkt aantal stoelen en dekens beschikbaar zijn zodat je comfortabel kan zitten.
Praktisch
Dates
Location
Hortahal
Ravensteinstraat 23 1000 BrusselGeluidsniveau
Niveau 1 ≤ 85 db